מכירה
מכירה
מכירה

מגבת אנטי כתם


20 
  • משלוח:  

קרא עודמגבת הפלא  המקורית ! מגבת הפלא מוצר יחודי שלא מתלכלך מצבע או הבהרה . ניתן לכבס בקלות  לאחר הכביסה  המגבת חוזרת להיות  חדשה.   ניתן לקבל את המגבת ב5 צבעים (הכי מומלץ שחור או שחור כחול) גודל ענקית  רוחב- 50 ס"מ .גובה- 90 ס"מ  במבצע 18 שקל לא כולל מע"מ מנימום 50 מגבות
*  עמידות לחומרי הבהרה וחימצון / חמצון
*עמידות לחומרי החלקה
*עמידות לצבעי שער בהירים וכהים
*עמידות בפני אקונומיקה / חומרים מכילי אמוניה
*המגבת מיוצרת מכותנה מלאה
*עמידות תודות לטכנולוגית אנטיסטין / אנטי סטין Antistain המוטמעת במגבת אלכתם / אל כתם

*המגבת דוחה כתמים מצבעי שער, הבהרות, חימצונים, שמנים וקרמים
*מגבת אל כתם היא תוצר של מחקרים, ידע ונסיון של שנים בענף המגבות
*המגבת מקבלת את תכונותיה העקריות בתהליך אשפרה ( תהליך בו מטויב בד מגבת הכותנה בתהליך כימי בטכנולוגית אנטי סטיין Antistain ) שמקנה לסיבי הכותנה כושר התמודדות והתנגדות לחומרים הכימיים המשמשים במספרה, בצבע, בהבהרות ובהחלקות .
מגבת אל כתם מכבסים בטמפרטורה 30 - 40 מעלות - ולא מבזבזים חשמל
מכבסים את המגבת בסבון כביסה רגיל.
רצוי ליבש את המגבת על חבל ( לאחר סחיטה ) ולתת מכה אחרונה במיבש.
לידיעה מרכך רגיל מכיל סיליקון שסותם את המרווח בין הסיבים לאורך זמן ומקשה את המגבת.
להפטר מחמרים וריחות לא רצוים שנדבקים וסותמים את מרווח בין הסיבים כדאי אחת לתקופה לכבס בנוזל כלים חזק ו/או גם עם אקונומיקה.
צבע מגבת אל כתם חייב להיות שחור משחור - כי זה הצבע היחידי של מגבת אל כתם שמונע מכתמים כהים על המגבת אלכתם להיראות. ישנם כאלה שמיעצים לכבס את המגבת עם ב- 90 מעלות - כדי להוריד את הכתמים הכהים - ואז עושים עבודת חינם - משקיעים במגבת הרתחה ( 90 מעלות ) זאת טמפרטורה שבה המגבת מתבלה וגם משלמים יותר על הוצאות חשמל. ומקצרים את משך חיי המוצר - בו בזמן שכתמים כהים לא נראים על מגבת שחורה משחור. והכתמים יורדים בפועל במשך הכביסות. מגבת-פלא, מגבת אלכ תם,, מגבת למספרה, מגבת שכתמים לא נדבקים בה.